maaaaaar het was leúk en ik heb nu gewoon NOG meer zin in werchter!!! op die zonnige wei tussen al die happy peopjes komt hunne muziek nog meer tot z'n recht, da wordt een BOEM mannekes :)
voor de rest moet ik mij nog wat voorbereiden..
de vetgedrukte groepen hieronder wil ik zeker zien!!
da wordt dus wat heen en weer crossen, want er zijn al wa overlappingen (kan die herman nu geen rekening houden met míjn wensen ;) )
maar er is weer zoveel dat ik nie ken :s
(ik ben een beetje een muziek-nitwit. maar hey, that's why god invented twins, right? wij vullen mekaar aan ;) she shows me music, i show her the world in a backpack :p )
zie onderaan: wat is er nog nen aanrader?
nog op het programma:
absynthe minded, joss stone en gotan project in het rivierenhof!!
en nog wat zomer-van-antwerpen-uitstapjes (waar blijft da programmaboekske mannekeeees!!!??), wat bbq's zoals die leuke van afgelopen zaterdag, zwemmeren in de vest en de zwemvijver, onverwachte lange zwoele mojito-avonden, surfen in holland en wie weet wat brengt L's zomerplan nog allemaal met zich mee, ...
en nog wat zomer-van-antwerpen-uitstapjes (waar blijft da programmaboekske mannekeeees!!!??), wat bbq's zoals die leuke van afgelopen zaterdag, zwemmeren in de vest en de zwemvijver, onverwachte lange zwoele mojito-avonden, surfen in holland en wie weet wat brengt L's zomerplan nog allemaal met zich mee, ...
can't wait!!
Line up
DONDERDAG
MAIN STAGE
01:00 - 02:30 THE CHEMICAL BROTHERS
22:35 - 00:15 LINKIN PARK
20:35 - 21:50 QUEENS OF THE STONE AGE
19:00 - 20:00 ANOUK
17:30 - 18:30 THE HIVES
16:15 - 17:05 SEASICK STEVE
15:00 - 15:50 OFWGKTA
PYRAMID MARQUEE
01:00 - 02:00 HURTS
23:00 - 00:15 BEADY EYE
21:25 - 22:25 EELS
19:50 - 20:50 JAMES BLAKE
18:15 - 19:15 ALOE BLACC
16:45 - 17:45 TV ON THE RADIO
15:30 - 16:20 WARPAINT
VRIJDAG
MAIN STAGE
01:00 - 02:00 ARSENAL
23:00 - 00:30 KINGS OF LEON
21:05 - 22:20 ARCTIC MONKEYS
19:30 - 20:30 THE NATIONAL
17:55 - 18:55 WHITE LIES
16:20 - 17:20 TRIGGERFINGER
14:50 - 15:50 MY CHEMICAL ROMANCE
13:20 - 14:20 MONA
PYRAMID MARQUEE
00:35 - 01:35 THE SUBS
22:45 - 00:00 GOOSE
21:10 - 22:10 CHASE AND STATUS
19:35 - 20:35 OZARK HENRY
18:00 - 19:00 JIMMY EAT WORLD
16:25 - 17:25 KE$HA
15:00 - 15:50 LISSIE
13:35 - 14:25 GROUPLOVE
ZATERDAG
MAIN STAGE
23:30 - 01:00 COLDPLAY
21:35 - 22:50 PORTISHEAD
19:40 - 20:55 PJ HARVEY
18:00 - 19:00 ELBOW
16:25 - 17:25 BRUNO MARS
14:50 - 15:50 THE GASLIGHT ANTHEM
13:20 - 14:20 RIVAL SONS
PYRAMID MARQUEE
23:15 - 00:45 UNDERWORLD
21:40 - 22:40 MAGNETIC MAN
20:05 - 21:05 SELAH SUE
18:35 - 19:35 BRIGHT EYES
17:05 - 18:05 I BLAME COCO
15:45 - 16:35 JENNY AND JOHNNY
14:30 - 15:15 THE PRETTY RECKLESS
13:20 - 14:00 EVALINE
ZONDAG
MAIN STAGE
00:15 - 01:55 THE BLACK EYED PEAS
22:55 - 23:55 A-TRAK
20:50 - 22:50 IRON MAIDEN
18:55 - 19:55 GRINDERMAN
17:20 - 18:20 KAISER CHIEFS
15:50 - 16:50 KASABIAN
14:20 - 15:20 SOCIAL DISTORTION
13:00 - 13:50 ALL TIME LOW
PYRAMID MARQUEE
23:35 - 00:45 DIGITALISM
21:55 - 22:55 ROBYN
20:15 - 21:15 FLEET FOXES
18:40 - 19:40 BRANDON FLOWERS
17:05 - 18:05 TWO DOOR CINEMA CLUB
15:35 - 16:35 TAME IMPALA
14:25 - 15:05 THE VACCINES
13:15 - 13:55 EVERYTHING EVERYTHING
6 opmerkingen:
Idd programma van Werchter ziet er leuk uit!
Ik ga naar Pukkelpop. Kmn jullie ook?
Groetjes en geniet van Cuba,
Barbara
P.S: Ik wil een volledig verslag als je terug bent :)
Vreemd... account van mijn collega verschijnt. Negeer die Gord Daenen maar :)
inderdaad een paar must-sees vergeten maar no worries i will guide you in werchter :)
seasick steve!
eels!
fleet foxes!
whaaaa!
J
White Lies is nen echte aanrader !
mannekes, merci voor alle tips hé :)
Een reactie posten